Nasz personel

Nasze ciocie.

Dzieci zawsze znajdą u nich zrozumienie, powitają je  i pożegnają uśmiechem, dostrzegą ich mocne, ale i słabe strony. Gdy trzeba to przytulą, pochwalą, ale i konsekwentnie przestrzegają zasad obowiązujących  w grupie. Nauczą je jak rozwiązywać problemy, wyrażać emocje nie raniąc uczuć innych i rozbudzą ciekawość świata. Wszystkie ciocie ukończyły liczne szkolenia i systematycznie podnoszą  nadal swoje kwalifikacje zawodowe. 

 

Grupa  Małych Biedronek

 

ciocia  Magda  -  -Kwalifikacje opiekunki dziecięcej. 

pracę w żłobku rozpoczęłam w 2014 r.   Swoją wiedzę do pracy z dziećmi zdobyłam i pogłębiałam dzięki licznym  ukończonym szkoleniom.  Jestem osobą uśmiechniętą, pełną energii i kreatywności , pogodna, wesoła i pełna zapału do tworzenia nowych pomysłów na zajęcia , projekty edukacyjne i zabawy. Prywatnie mama dorosłej córki, entuzjastka wycieczek rowerowych .Praca w żłobku z małymi pociechami jest dla mnie tym, co zawsze chciałam  w życiu realizować.

Grupa  Dużych  Biedronek

  • ciocia Renia  - -kwalifikacje opiekunka dziecięca .

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia. Wesoła, uśmiechnięta z głową pełną pomysłów.Uwielbiam podróżować i poznawać ciekawe miejsca. Pracuję w Tęczowej Akademii Brzdąca niedługo ale   praca ta, daje mi ogromną satysfakcję.Najwięcej radości sprawia mi radość, zaufanie i szczery uśmiech naszych dzieci. 

 

Grupa  Dużych  Misiów

  • ciocia Agnieszka -licencjat z pedagogiki społeczno-opiekuńczej

Jestem pedagogiem oraz kulturoznawcą. Od 6 lat spełniam się jako żłobkowa Ciocia towarzysząc dzieciom w ich pierwszej edukacyjnej przygodzie, dokładając starań aby była ona niezapomnianą.

Praca w Żłobku „Tęczowa Akademia Brzdąca ” dostarcza mi wiele pozytywnych emocji, a każdy dzień niesie wiele nowych przygód i wyzwań. Jestem osobą otwartą i bardzo lubię kontakt z ludźmi, a zwłaszcza z dziećmi. Zawsze staram się zbudować pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z maluchami, a największą satysfakcję daje mi uśmiech dziecka. Chciałabym zaszczepić w nich chęć poznawania świata w sposób aktywny , wyzwalać w nich odwagę, pewność siebie i samodzielność. Jestem głębokim orędownikiem  kierunku  pozytywnej dyscypliny i  zasad wychowania bez porażki . W Tęczowej Akademii pracuję od  3 lat. 

 

 

Grupa  Dużych Misiów 

  • ciocia Iwona  - kwalifikacje opiekunki dziecięcej

     W Akademii pracuję od roku . Spełniam swoje marzenie o pracy z dziećmi ,  cieszę się, że mogę być świadkiem rozwoju ich umiejętności.Jestem osobą otwartą. Szybko nawiązuję kontakty a praca z dziećmi to moja pasja. Praca jest dla mnie wielkim wyzwaniem, które daje mi codziennie nowe doświadczenia. Każdy, nawet mały postęp dziecka traktuję jak swój wielki sukces.Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci.Bardzo lubię wędrówki górskie i kontakt z naturą.

  •  Dwie Ciocie Moniki  - dbają  o czystość i porządek, pomaga dzieciom w codziennych zmaganiach z "nieprzyjaznym" talerzykiem, bucikiem, kurteczką.  Pomagają przy zajęciach i usypianiu dzieci. Niezwykle spokojne, pomocne i  serdeczne.

 

  • ciocia Gosia- Właścicielka i dyrektor Akademii 

czuwa nad całością funkcjonowania żłobka - nauczyciel dyplomowany ,  oligofrenopedagog , 35 lat pracy pedagogicznej.  "Trzyma rękę na pulsie" i robi wszystko aby Wasze pociechy czuły się tutaj jak w domu, a rodzice mogli spokojnie zająć się swoimi obowiązkami. Dla niej ta placówka to wielka pasja, a dzieci i rodziców traktuje jak najwspanialszych partnerów a nie  tylko klientów . 
 


 

 

 


Tęczowa Akademia Brzdąca

ul. Uniczowska 28
40-748 Katowice Podlesie

tel 694505228

nip 644207720

Kontakt

Żłobek 

Małgorzata Morawska  40-748 Katowice Podlesie ul. Uniczowska 28

tel. 694 605 228

Email: 28uniczowska@gmail.com

Przedszkole

Angelina Budziosz  40-750 Katowice Kostuchna ul. Sołtysia 119

tel. 514 103 603

Email biurobrzdac119@gmail.com